Лого - последние новости часа    К новостям
23.05.2024 11:58

Estischool - Szkoła z brytyjskim programem nauczania w Krakowie

Szukasz szkoły dla swojego dziecka, która zapewni mu światowej klasy edukację w przyjaznym i wspierającym środowisku? Nie szukaj dalej niż Estischool, dwujęzyczna szkoła zlokalizowana w Krakowie, oferująca program nauczania zgodny z brytyjskim National Curriculum.

Dlaczego Estischool?

Brytyjski program nauczania: Estischool oferuje pełny program nauczania National Curriculum od przedszkola do szkoły średniej, zapewniając uczniom solidne podstawy do dalszej nauki i rozwoju.

Doświadczeni nauczyciele: Kadra estischool składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, zarówno native speakerów, jak i polskich lektorów, którzy są pasjonatami nauczania i wspierania uczniów w ich rozwoju.

Dwujęzyczność: Estischool kładzie nacisk na naukę języka angielskiego i polskiego, zapewniając uczniom możliwość płynnego posługiwania się obydwoma językami.

Małe klasy: Estischool oferuje małe klasy, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia i zapewnia mu więcej uwagi ze strony nauczyciela.

Przyjazne środowisko: Estischool stawia na budowanie przyjaznej i wspierającej atmosfery, w której uczniowie czują się komfortowo i pewnie siebie.

Dodatkowe zajęcia: Estischool oferuje szeroki wachlarz dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, takich jak sport, sztuka, muzyka i teatr, co pozwala uczniom rozwijać swoje pasje i talenty.

Lokalizacja

Estischool mieści się w dogodnej lokalizacji w Krakowie, w pobliżu centrum miasta. Szkoła jest łatwo dostępna komunikacją miejską.

Opłaty

Czesne w Estischool jest konkurencyjne i porównywalne z innymi międzynarodowymi szkołami w Krakowie. Szkoła oferuje również stypendia i ulgi dla uczniów z trudnych rodzin.

Jak się zapisać

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Estischool i procesie rekrutacji, skontaktuj się ze szkołą telefonicznie lub e-mailem. Możesz również odwiedzić stronę internetową szkoły, aby uzyskać więcej informacji.

Estischool to doskonały wybór dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom światowej klasy edukację w przyjaznym i wspierającym środowisku. Zapraszamy do kontaktu ze szkołą, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na wizytę.

Estischool - Szkoła z brytyjskim programem nauczania w Krakowie

Читайте полный текст на сайте gr.edu.pl

Переход к полной новости через: 15